• فا
  • EN
  • جستجو
  • ورود به حساب کاربری
  • ثبت نام
  • دو شنبه 11 اسفند 1399 01:46

مجمع عمومی سالیانه صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد

تعداد بازدید : 586
تاریخ و ساعت انتشار : دو شنبه 19 آبان 1399 14:50
مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 29 اسفند 1398 صندوق قرض الحسنه شاهد در سالن جلسات شهدای سلامت دفتر مرکزی صندوق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 29 اسفند 1398 صندوق قرض الحسنه شاهد بصورت حضوری و مجازی با حضور نمایندگان ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، هیئت امناء، هیئت مدیره، مدیرعامل، نمایندگان بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسابرس قانونی برگزار شد.
بر اساس دستور جلسه در ابتدای نشست، رئیس، دبیر و منشی های مجمع انتخاب و معرفی شدند. پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع، نماینده موسسه مفید راهبر به عنوان حسابرس قانونی صندوق، ضمن ارائه گزارش تفصیلی حسابرسی، عملکرد صندوق قرض الحسنه شاهد در دوره منتهی به 29 اسفند 1398 را مطلوب ارزیابی کرد.
بعد از ارائه گزارش حسابرس، اعضای مجمع با تایید گزارش مذکور وارد دستور کار بعدی مجمع که ارائه گزارش مدیریتی توسط مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد شدند.

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق ضمن خیر مقدم به اعضای مجمع، گزارش مدیریتی خود را با قدردانی از حمایت های مهندس اوحدی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از صندوق قرض الحسنه شاهد آغاز و برای حجت الاسلام شهیدی نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سابق بنیاد آرزوی سلامتی نمود.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در ادامه گفت: از ابتدای فعالیت  به عنوان خادم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اولویت را در صندوق بر شفافیت و در دسترس بودن تمامی اقدامات گذاشته که در همین راستا تصمیم گرفته شد تمامی اقدامات کوچک و بزرگ در سایت صندوق منعکس شود تا همه افراد به سهولت بتوانند در جریان تمامی اتفاقات قرار بگیرند، بر همین اساس در مجمع امروز گزارش مدیریتی خود را از روی سایت به سمع و نظر اعضای محترم مجمع خواهم رساند.

دکتر کریمی ضمن معرفی بخش های مختلف سایت، گزارشی از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته ارائه داد که مهمترین آنها شامل موارد ذیل است.

1- ارائه آسان خدمات و تسهیلات به اعضاء با ایجاد زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز بانکداری الکترونیک، راه اندازی سامانه استعلام پیامکی تسهیلات، راه اندازی پیک خدمت و ... که باعث تسریع در ارائه خدمات و همچنین عدم نیاز به حضور فیزیکی اعضای محترم در مناطق صندوق یا ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور می باشد.

2-برقراری ارتباط موثر و دو سویه با جامعه ایثارگری از طریق بسترهای ارتباطی مختلف و برگزاری نشست های حضوری و مجازی در راستای دریافت انتقادات، پیشنهادات و نظرات این عزیزان برای بهبود خدمات رسانی 

3- انجام نظرسنجی از میان اعضاء به روش های علمی توسط مدیریت طرح و برنامه برای دستیابی به داده های آماری و بهره گیری از نتایج آن

4- اقدام به نظرسنجی پرداخت تسهیلات به اعضاء پس از واریز توسط مدیریت تسهیلات و اعتبارات برای بهبود ارائه خدمات با توجه به نتایج بدست آمده

5- پیگیری مستمر افزایش سقف تسهیلات از طریق بانک مرکزی با توجه به وضعیت اقتصادی موجود با هدف برطرف نمودن بخشی از دغدغه های اقتصادی جامعه ایثارگری هدف

6- ایجاد شفافیت حداکثری در تمامی بخش های صندوق با ارائه گزارشات مستمر به اعضاء از طریق بارگذاری اطلاعات بر روی سایت صندوق 

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد پس از ارائه گزارش مدیریتی خود، رشد کمی و کیفی صندوق را مرهون تلاش تمامی کارکنان در صف و ستاد عنوان کرد و افزود: صندوق قرض الحسنه شاهد با وجود دارا بودن شخصیت حقوقی مستقل، از دل بنیاد شهید و امور ایثارگران برخواسته که همین امر موجب می شود همواره خود را متعلق به این نهاد مقدس و خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر بداند به همین دلیل و با توجه به تاکیدات ریاست عالی بنیاد جناب آقای مهندس اوحدی در خصوص تلاش صادقانه و شبانه روزی برای ارائه خدمات به خانواده های عزیز شهداء، جانبازان و ایثارگران خود را مکلف به تبعیت از رهنمودهای ایشان و ارائه خدمات شایسته به ولی نعمتان خود می داند.

دکتر اسلام کریمی در پایان با تشکر از حمایت های معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: با شناختی که نسبت به سابقه مدیریتی مهندس اوحدی وجود داشت، این انتظار را داشتم که ایشان با حضور خود در راس این نهاد مقدس بتوانند موجبات تحول و رشد در بخش های مختلف بنیاد را فراهم نمایند که خدا را شکر این اتفاق نیز رقم خورد و پس از حضور و اقدامات موثر ایشان، رضایت مندی خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثار افزایش یافت که جا دارد به نوبه ی خود به عنوان فرزند شهید از تلاش های شبانه روزی ایشان و تمامی همکارانم در بخش های مختلف بنیاد تقدیر و تشکر نمایم.

دستور کار بعدی مجمع پس از ارائه گزارش مدیرعامل، انتخاب بازرس قانونی و روزنامه کثیرالانتشار مورد نظر بود که مجددا موسسه مفید راهبر به عنوان حسابرس قانونی و روزنامه های ایران و اطلاعات نیز به عنوان روزنامه های محل درج آگهی های صندوق انتخاب شدند.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب