• فا
  • 021-58123000
  • جستجو
  • سه شنبه 30 شهریور 1400 23:19

برگزاری جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور99 برای فرزندان جامعه ایثارگری

تعداد بازدید : 631
تاریخ و ساعت انتشار : یک شنبه 11 آبان 1399 11:50
صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود در قبال خانواده های معزز شاهد و ایثارگر اقدام به برگزاری دو جلسه مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور برای فرزندان جامعه ایثارگری به منظور آشنایی این عزیزان با نحوه انتخاب رشته درست و استفاده از سهمیه ایثارگری کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد،این صندوق در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود در قبال خانواده های معزز شاهد و ایثارگر با توجه به نتایج کنکور سراسری 1399 و موضوع مهم انتخاب رشته و ارائه مشاوره به جامعه هدف به دلیل شیوع ویروس کرونا ، با کمک از مشاورین برتر کشور در زمینه انتخاب رشته کنکور، اقدام به برگزاری دو جلسه مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور برای فرزندان جامعه ایثارگری به منظور آشنایی این عزیزان با نحوه انتخاب رشته درست و استفاده از سهمیه ایثارگری کرده است.

به منظور انجام مقدمات این رویداد، زیرساخت مجازی وبینار ال ام اس توسط صندوق قرض الحسنه شاهد برای 240 مشاور و 60.000 داوطلب ایجاد شد و جلسات توجیهی نحوه استفاده از این بستر برگزار شد و ویدئوها و فایل های آموزشی در اختیار این گروه قرار گرفت.

این رویداد با چندین جلسه آنلاین همراه بود:

جلسه اول مشاوره با حضور جناب آقای احسان شاه حسینی مشاور برتر کشور با بیش از 15 سال سابقه مشاوره انتخاب رشته در زمینه "فنون خاص انتخاب رشته" در روز چهارشنبه 2 مهرماه 1399 از ساعت 17 الی 19 در محل سالن کنفرانس شهدای سلامت صندوق قرض الحسنه شاهد و هم چنین همزمان با پخش تلویزیون اینترنتی با حضور آنلاین متقاضیان به صورت رایگان برگزار شد.

جلسه دوم مشاوره با حضور جناب آقای حائری کارشناس ارشد سازمان سنجش با محوریت پرسش و پاسخ انتخاب رشته کنکور 1399 در روز پنج شنبه 2 مهرماه 1399 از ساعت 10 الی 12 در محل سالن کنفرانس شهدای سلامت صندوق قرض الحسنه شاهد و هم چنین همزمان با پخش تلویزیون اینترنتی با حضور آنلاین متقاضیان به صورت رایگان برگزار شد. در این جلسه متقاضیان سوالات خود را از طریق پیامک ارسال کردند و سوالات ایشان در جلسه مطرح و پاسخ داده شد.

جلسه سوم مشاوره با حضور جناب آقای مهدی فدائی کارشناس ارشد روانشناس بالینی و مشاور کنکور در زمینه " چه کسی با چه شخصیتی چه رشته ای را انتخاب می کند" در روز پنج شنبه 3 مهرماه 1399 از ساعت 17 الی 19 در محل سالن کنفرانس شهدای سلامت صندوق قرض الحسنه شاهد و هم چنین همزمان با پخش تلویزیون اینترنتی با حضور آنلاین متقاضیان به صورت رایگان برگزار شد.

تمامی این رویدادها با پاسخگویی 24 ساعته تیم پشتیبانی به منظور هرچه بهتر برگزار شدن آن برای مشاورین و داوطلبین همراه بودند.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب