• فا
  • جستجو
  • سه شنبه 12 مرداد 1400 09:34

اجرای دومین دوره آموزش مجازی پیام آوران ایثار

تعداد بازدید : 154
تاریخ و ساعت انتشار : شنبه 5 تیر 1400 20:47
صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود ضمن همکاری با اداره پیام آوران ایثار معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اجرای دومین دوره آموزش مجازی پیام آوران ایثار ویژه روایتگری و سخنوری را بر عهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، این صندوق در راستای مسئولیت های اجتماعی خود ضمن همکاری با اداره پیام آوران ایثار معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اجرای دومین دوره آموزش مجازی پیام آوران ایثار ویژه روایتگری و سخنوری را بر عهده گرفت.

در این دوره مجازی صندوق قرض الحسنه شاهد با بهره گیری از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مرکز آموزش صندوق و ایجاد بستر ارتباطی با کیفیت و پشتیبانی فنی (همینار)، مسئولیت اجرای کلاس های روایتگری و سخنوری پیام آوران ایثار را بر عهده دارد.

در ابتدای این مراسم داود نورچه‌ای، سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه گزارشی از فعالیتهای پیام آوران ایثار پرداخت.

غلامحسین مرادی مدیر امور اداری ومنابع انسانی صندوق قرض الحسنه شاهد به نمایندگی از دکتر اسلام کریمی مدیر عامل صندوق، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین جلسه و کارآموزان دوره آموزشی  روایتگری و سخنوری پیام آوران ایثار، نسبت به اجرای این دوره توسط مرکز آموزش صندوق قرض الحسنه شاهد که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی دارد، ابراز خرسندی کرد.

در ادامه مراسم حامد فخری زاده فرزند شهید هسته ای دکتر محسن فخری زاده نیزخاطر نشان کردند: جریان علمی و جهاد دانشمندان ما مورد هراس استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیست قرار دارد و برای همین این رژیم به دنبال جلوگیری از اقتدار و پیشرفت جهاد علمی در کشور است.

در انتها نیز از حامد فخری زاده فرزند شهید محسن فخری زاده به نمایندگی همسر آن شهید بزرگوار تقدیر بعمل آمد.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب