• فا
  • جستجو
  • سه شنبه 12 مرداد 1400 09:23

معرفی رییس اداره بیمه صندوق قرض الحسنه شاهد

تعداد بازدید : 279
تاریخ و ساعت انتشار : یک شنبه 13 تیر 1400 10:53
جلسه معارفه رییس اداره بیمه با حضور مدیران ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد مراسم تودیع آقای مسعود خواجه وند جعفری از رییس اداره خزانه داری و مبادلات و معرفی ایشان به عنوان رییس اداره بیمه، صبح امروز با حضور مدیران ستادی برگزار شد.

در این مراسم آقای غلامحسین مرادی مدیر اداری و منابع انسانی از ایشان به عنوان فردی صاحب تجربه و برخوردار از ویژگی های اخلاقی نامبرده و از زحمات چندین ساله ایشان تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

در پایان این مراسم آقای مرادی با ابلاغ حکمی از جانب دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد، ایشان را به عنوان رییس اداره بیمه معرفی نمودند.

  

متن حکم دکتر اسلام کریمی به شرح ذیل است:

جناب آقای مسعود خواجه وندجعفری

نظر به پویایی وارتقاء سطح سازمان اداری قرض الحسنه شاهد با هدف ارائه بهترین خدمات به جامعه معزز ایثارگری وهمچنین مصوبه کمیته انتصابات ، با توجه به سابقه وتجربیات ارزشمند وخصائل اخلاقی جنابعالی را به سمت رئیس اداره بیمه صندوق قرض الحسنه شاهد منصوب می نمایم.

از آنجاکه ارائه خدمات بیمه ای در رضایتمندی خانواده های معظم شهدا وایثارگران نقش بسزا وبا اهمیتی دارد ، همکاری چند جانبه مدیران مالی وخزانه، اعتبارات وتسهیلات و فناوری اطلاعات وسایر همکاران ذیربط در به ثمر رسیدن این مهم  مورد انتظار اینجانب می باشد.

امید است با اتکال به خداوند سبحان وبا بهره گیری از ظرفیتهای موجود ، در پیشبرد ، تحقق واعتلای اهداف عالیه صندوق در چارچوب قوانین ومقررات همواره موفق وپیروز باشید.

 

اسلام کریمی

مدیر عـامـل

 

 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب