• فا
  • جستجو
  • سه شنبه 12 مرداد 1400 09:06

پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و رونمایی از نماهنگ "نوری از شهدا"

تعداد بازدید : 428
تاریخ و ساعت انتشار : دو شنبه 21 تیر 1400 07:49
دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد طی پیامی ضمن بزرگداشت هفته عفاف و حجاب، از اولین نماهنگ "نوری از شهدا" رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، همزمان با بیست و یکم تیر ماه، روز ملی "عفاف و حجاب"، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با صدور پیامی ضمن بزرگداشت هفته عفاف و حجاب، از نماهنگ "نوری از شهدا" رونمایی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

«عفاف و حجاب» همواره به عنوان یکی از اصول مهم در سبک زندگی اجتماعی مسلمانان تلقی می‌شود که اثرات بی‌شمار فردی، خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی عفاف و حجاب زمینه تاکید مداوم بر آن به ویژه در دوره پس از انقلاب اسلامی است. یکی از مهمترین موضوعات که در وصایای شهدا عمدتا به آن پرداخته شده و شاید اولین خواسته شهدا به حساب می‌آید موضوع رعایت حجاب و زیور بستن به آرایه عفاف و پوشیدگی است.

 اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای قیام مسجد گوهرشاد و تبریک روز ملی حجاب و عفاف به محضر تمامی زنان و مردان ایران اسلامی به ویژه خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر، یک بار دیگر با شهدای آن قیام پیمان می بندیم که از هیچ اقدام فردی و اجتماعی در باب توسعه و ترویج این فرهنگ مقدس غفلت نورزیم و یقین داریم ایران آباد ، از رهگذر سلامت اخلاق و ارزش های دینی و اجتماعی آن حاصل خواهد شد و این هنجارها و ارزش هاست که فرهنگ مارا مستحکم تر خواهد نمود .

 

اسلام کریمی

مدیرعامل

 

 

 

 به مناسبت هفته عفاف و حجاب، گزیده ای از وصیت نامه های شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تقدیم نگاهتان می شود:

 

 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب