• فا
  • 021-58123000
  • جستجو
  • جمعه 30 مهر 1400 20:09

در راستای ارائه خدمات ویژه به اعضاء؛

نشست صندوق قرض الحسنه شاهد با مجموعه های خدمات فناورانه برگزار شد

تعداد بازدید : 240
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 9 شهریور 1400 12:16
در راستای ارائه خدمات ویژه به اعضاء نشست مشترک صندوق قرض الحسنه شاهد با مجموعه های خدمات فناورانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، پیش از ظهر امروز نشستی با حضور مدیرعامل، مشاورین و مدیران ستادی صندوق با  مدیران مجموعه های خدمات فناورانه در راستای ارائه خدمات ویژه به اعضاء به میزبانی سالن جلسات شهدای سلامت برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با بیان این نکته که همواره ارادئه خدمات ویژه به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو از مهمترین برنامه های مجموعه بوده است، گفت: در راستای تحقق این خواسته و بهره گیری از ظرفیت متخصصان و با توجه به ظرفیت، توانمندی و البته پیشینیه هلدینگ شاهوار در امر ارائه خدمات به جامعه ایثارگری، از دکتر مظفری مدیر این مجموعه دعوت به عمل آورده تا در این نشست بتوانیم ضمن اعلام برنامه ها و نیازمندی ها راهکارهای ارائه خدمات بهتر و ویژه به اعضاء را مورد بررسی قرار دهیم.

در ادامه مدیر هلدینگ شاهوار با معرفی مجموعه تحت مدیریت و سوابق این مجموعه به بیان دیدگاه خود در خصوص خدمات قابل ارائه به اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد با توجه به شناخت حاصل شده پرداخت و گفت: مجموعه ما بر اساس سابقه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین شناخت از صندوق قرض الحسنه شاهد می تواند خدماتی را در حوزه های فناوری اطلاعات، تکریم ارباب رجوع، ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات ویژه به اعضاء ارائه دهد.

دکتر مظفری در ادامه با معرفی سرویس های مختلف مد نظر، افزود:  هلدینگ شاهوار در کنار همکاری با سازمان های بزرگ کشوری مانند اپراتورهای ثابت و سیار، صنایع و ... همواره یکی از وظایف خود را ارائه خدمات ویژه و البته خاضعانه به جامعه ایثارگری دانسته و همواره کوشیده است تا به این قشر گرانقدر کشورمان سرویس شایسته ارائه نماید به همین دلیل همکاری با صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان یکی از نهادهای موثر خدمات رسانی به جامعه ایثارگری را برای خود فرصتی مغتنم شمرده و به آن افتخار می کند.

پس از صحبت های دکتر مظفری، مشاورین و مدیران ستادی صندوق قرض الحسنه شاهد به فراخور مسئولیت خود به بیان نظرات، پیشنهادات و راهکارهای ارائه خدمات پرداختند.

در پایان نشست مقرر شد هر چه سریع تر با تشکیل کمیته ای متشکل از برخی مدیران ستادی و کارشناسان مجموعه مذکور، مقدمات همکاری مشترک در امر خدمات رسانی به اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد فراهم آید.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب